sobota, 31 marca 2012

Prolog i Bohaterzy.

Prolog :
  Po zdaniu matury osiemnastoletnia Patrycja postanawia zacząć nowe życie w Wielkiej Brytanii. Razem z przyjaciółką Klaudią zaplanowały sobie cały wyjazd. Rodziny obu dziewczyn nie miały problemów finansowych , więc bez problemu mogły pomóc dziewczynom. Dzięki znajomościom mamy Klaudii, dziewczyny miały zapewniony dach nad głową, a ojciec Patrycji zadbał o prace dla każdej. Dziewczyny w końcu mogły spełnić swoje marzenia i zostać tancerkami. Bardzo się cieszyły z powodu rozpoczęcia nowego życia w Londynie.
  Bohaterzy :
Patrycja- 18 latka. Kocha taniec i muzykę. Chce zostać tancerką. Jest szalona i we wszystkim widzi zalety. Lubi różne szalone rzeczy typu : skoki na bandżi, skoki ze spadochronem itp. Trudno ją obrazić. Jest jedynaczką. Uważa swoją przyjaciółkę Klaudie za siostrę. Świetnie się dogadują i mają takie same hobby - taniec. Jest otwarta na nowe znajomości. Pragnie poznać członków boysbandu One Direction
Klaudia- 18 latka.Zwariowana blondynka. Interesuje się muzyka i tańcem. Jej marzeniem jest spotkać One Direction. Lubi przygody i ma nadzieje ,że w Londynie zacznie wspaniałe życie. Ma nadzieje ,że w Londynie spotka swoją drugą połówkę.
One Direction - Zayn Malik (18l.) Liam Payne (18l.) Niall Horan (18l.) Harry Styles (17l) Louis Tomlinson (19l.)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz